Regulamin

 • Renomowana firma
  Renomowana firma
 • Szybka wysyłka
  Szybka wysyłka
 • Gwarancja zwrotu
  Gwarancja zwrotu
 1. INFORMACJE OGÓLNE
  1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest Firma "POLBIRD Damian Sowa" z siedziba w Słupsku, przy ulicy Batalionów Chłopskich 4/39, NIP: 839-204-88-90, REGON: 220207825.
  2. Produkty znajdujące się w ofercie są nowe.
  3. Ceny są wyrażone w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Podane ceny produktów nie obejmują kosztów przesyłki.

   
 2. ZAMÓWIENIA
  Zamówienia składać można 24 godziny na dobę przez cały rok.

   Do każdego zamówienia dołączany jest paragon lub, na życzenie, fakturę VAT. 


  Zakupy bez rejestracji

  Dla wygody naszych klientów, umożliwiamy zakupy bez konieczności rejestracji i zakładania konta. Wystarczy podczas zamówienia podać tylko dane do wysyłki.

  Czas realizacji zamówienia
   - Maksymalny czas realizacji zamówienia - do 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia zamówienia (w przypadku zapłaty za pobraniem) lub od dnia zaksięgowania przelewu/wpłaty za zamówienie na naszym koncie bankowym (w przypadku płatności z góry).
  - Czas realizacji zamówienia odnosi się do dnia, w którym zostanie wysłana przesyłka.
  - W przypadku braku zamawianego towaru w magazynie czas realizacji zamówienia oraz cena towaru mogą ulec zmianie. O ewentualnych zmianach czasu realizacji i ceny towaru będziemy niezwłocznie informować. W przypadku wzrostu ceny Klient ma prawo odstąpić od zamówienia.
  -
  W przypadku zamówień składających się z kilku towarów dostarczonych w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej.

  Składanie zamówień
  a.) Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zakupem zamówionego towaru oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez sprzedawcę danych osobowych kupującego do celów związanych z realizacją zamówienia. Złożone zamówienie stanowi umowę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
  b.) W przypadku wybrania płatności z góry - Składając zamówienie, kupujący zobowiązuje się do uregulowania należności za produkty i za przesyłkę przed wysłaniem zakupionych produktów, w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia.
  c.) W przypadku wybrania płatności za pobraniem, przy odbiorze - Składając zamówienie, kupujący zobowiązuje się do odebrania zamówionych produktów i uregulowania należności za towary i za przesyłkę. Zapłatę należy dokonać przy odbiorze zamówienia, w ciągu 7 dni od otrzymania informacji o dostępności przesyłki w Urzędzie Pocztowym.
  d.) Koszty pakowania, przesyłki, magazynowania związane z nieodebraniem zakupionych, zamówionych w sklepie produktów, pokrywa kupujący.

   
 3. WYSYŁKA
  Przesyłka i odbiór produktów
  1. Zamówienie wysyłamy zawsze przesyłką rejestrowaną..
  2. Możliwy jest odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy, po wcześniejszym ustaleniu terminu.
  3. Przesyłki realizujemy najczęściej za pośrednictwem Poczty Polskiej lub InPost. (zastrzegamy sobie prawo do realizacji wysyłki również innymi firmami przewozowymi / kurierskimi).

  Koszt przesyłki
  Ceny przesyłek zostały opublikowane w odpowiednim dziale na stronie.

   
 4. PŁATNOŚCI
  1. Płatności przelewem bankowym
  Płatności należy dokonywać przelewem na konto bankowe firmy.

  2. Płatności online

   
 5. POZOSTAŁE USTALENIA

  Odstąpienie od umowy
  I. Prawo do odstąpienia od umowy
  • Konsument ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.
  • W przypadku odstąpienia od umowy Konsument zobowiązany jest do zwrotu towaru niezwłocznie, w terminie 14 dni.
  • Koszty zwrotu towaru pokrywa Konsument. (nie odbieramy przesyłek za pobraniem)
  II. Przesyłka powinna zawierać
  • przedmiot w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
  • dołączone akcesoria, wszystkie otrzymane dokumenty itp.
  • oświadczenie o odstąpieniu od umowy, swoje dane personalne oraz numer konta bankowego, na które ma zostać przekazany zwrot należności.
  • dowód zakupu.
  III. Zwrot zapłaty za odesłane produkty
  Zwrot płatności zostanie dokonany w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru, na konto wskazane przez Konsumenta.
  Dokonując zwrotu prosimy o wcześniejszy kontakt.

  Reklamacje
  W przypadku ewentualnych reklamacji należy kontaktować się listownie, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Zgłaszając reklamację, należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, nr dowodu zakupu oraz opisać przedmiot reklamacji.

  Zdjęcia produktów
  Zdjęcia produktów mają jedynie charakter poglądowy i nie mogą być traktowane jako oferta. Właściwe - zakupione produkty mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych na zdjęciach. Odcienie kolorów produktów prezentowanych na zdjęciach również mogą być nieco inne. (zależy to głównie od ustawień i jakości monitora). W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu.

  Dane osobowe

  - Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych podanych w zamówieniu w celach realizacji zamówienia.
  - Klient może dodatkowo wyrazić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celach marketingowych.
  - Nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy zgromadzonych danych osobowych użytkowników innym osobom lub instytucjom. Dane osobowe traktujemy jako informacje w najwyższym stopniu poufne i nikt z zewnątrz nie ma do nich dostępu. Nie są udostępniane żadnym osobom trzecim, firmom ani organizacjom. Służą one tylko i wyłącznie do komunikacji pomiędzy nami.
  - Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt. 3 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych klient ma prawo do wglądu oraz do modyfikacji swoich danych osobowych w każdym czasie jak również żądania ich usunięcia z bazy danych.

  Zastrzeżenia

  - Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. (O odmowie realizacji zamówienia informujemy pocztą elektroniczną lub telefoniczną.)
  - Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w spredaży. (Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.)
  - Zastrzegamy sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.
  - Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

   
 6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  Po otrzymaniu zakupionych produktów kupujący powinien sprawdzić stan przedmiotów, w szczególności, czy nie zostały uszkodzony podczas transportu. (W razie stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości, kupujący powinien poinformować sprzedającego o zaistniałym fakcie, w celu ustalenia przyczyn zaistniałej sytuacji)

  W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego, ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002 r., Nr 141 poz. 1176 ze zm.) oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

  Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.